Wycieczka do Wrocławia - 20 kwietnia 2024

  • Termin: 20 kwietnia 2024
  • Cena: 390 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

20 kwietnia 2024 (sobota)

W programie:

AFRYKARIUM/ZOO

AQUAPARK WROCŁAW

Program wycieczki:

Zbiórka i wyjazd o godz. 7:30 (Mikołów, parking CH Auchan Mikołów). Dojazd do Wrocławia ok. godz. 10:30.

Od godz. 10:30 do 13:00 zwiedzanie ZOO i AFRYKARIUM

Afrykarium – Znajdziesz tutaj Morze Czerwone z rafą koralową i rybami, Wielkie Jeziora Afryki - Tanganika i Malawi i żyjące w nich około 50 gatunków różnych ryb. Kanał Mozambicki, a w nim płaszczki i rekiny. Wschodnia Afryka, gdzie spotkasz hipopotamy nilowe oraz zwierzęta sawanny - góralki, mrówniki oraz dikdiki. Wybrzeże Namibii, zamieszkane przez pingwiny oraz kotiki. Dżungla nad rzeką Kongo, a w niej krokodyle, wydry, manaty oraz liczne ryby. We wrocławskim ZOO można obserwować zwierzęta ze wszystkich kontynentów, odnajdziesz tu Pawilon Madagaskaru, Sahary, Europy i wiele innych.

O godz. 13:00 obiad, zapewniony przez organizatora.

Po obiedzie przejazd do Aquaparku, jednego z największych parków wodnych w Europie, a tam tropikalna atmosfera i moc atrakcji! Znajdziesz tu liczne zjeżdżalnie, leniwą rzekę, basen z falą morską oraz  liczne baseny rekreacyjne i sportowe.

Od godz. 14:30 do 16:30 pobyt w Aquaparku.

Około godz. 17:00 wyjazd z Wrocławia i powrót na miejsce zbiórki ok. godz. 20:00.

Cena 390 zł obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, bilet wstępu do Afrykarium i do ZOO oraz do Aquaparku, obiad,  opiekę wychowawców i kierownika.

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

INFORMACJE

W programie:

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP