Wycieczka do Krakowa - 22 kwietnia 2023

  • Termin: 22 kwietnia 2023 (sobota)
  • Cena: 290 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

INFORMACJE

Zapraszamy dzieci i młodzież na WYCIECZKĘ DO KRAKOWA

W programie warsztaty KRÓLESTWO ZWIERZĄT oraz PARK WODNY Kraków

Warsztaty KRÓLESTWO ZWIERZĄT będą realizowane z Grupą Aktywni https://grupaaktywni.pl/. Warsztaty mają na celu praktyczne, połączone z zabawą poszerzenie wiedzy o naszej planecie. Zadania edukacyjne realizowane w grupach uporządkują wiedzę na temat kontynentów i przystosowania się wybranych gatunków zwierząt do panujących na nich warunków życia. Sprawdzimy, które zwierzęta znamy lepiej, a które warto byłoby poznać bliżej i dlaczego. Opowiemy o tych budzących naszą sympatię oraz groźnych budzących w nas respekt, strach lub odrazę. Tworząc samodzielnie plastyczne, żyjące kontynenty zobaczymy jak różnorodny i bogaty jest jeszcze świat zwierząt i dlaczego warto o niego dbać.

Realizacja warsztatów dostosowana będzie do grup wiekowych uczestników i będzie obejmować prelekcję z prezentacją multimedialną oraz zajęcia warsztatowe.

Program wycieczki: Wyjazd z Mikołowa o godz. 7:30. Dojazd do Krakowa ok. godz. 9:00. Warsztaty KRÓLESTWO ZWIERZĄT (3 godziny). O godz. 12:30 obiad zapewniony przez organizatora – zupa, danie główne, napój i deser. Po obiedzie przejście na Stare Miasto, spacer po starówce, czas na zakup pamiątek. O godz. 15:30 przejazd do PARKU WODNEGO Kraków (pobyt 3 godzinny). O godz. 19:30 wyjazd z Krakowa. Powrót do Mikołowa ok. godz. 21:00.

Cena wyjazdu 290 zł obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, obiad w Krakowie, udział w warsztatach KRÓLESTWO ZWIERZĄT, wstęp do PARKU WODNEGO (bilet 3 godzinny), opiekę kierownika i wychowawców.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP