Wycieczka do Łodzi - 27.11.2021 (sobota)

  • Termin: 27.11.2021
  • Cena: 310 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

W programie: MANDORIA - największy Park Rozrywki pod dachem oraz Aquapark FALA.

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

INFORMACJE

Program wycieczki:

Zbiórka w Mikołowie na parkingu CH Auchan godz. 6:30, wyjazd 7:00. Dojazd do Łodzi o godz. 10:30.

MANDORIA to park rodzinnej rozrywki i ekscytujących odkryć. Daj się porwać przygodzie! W Mandorii czekają na Ciebie wspaniałe karuzele i emocjonujące przejażdżki roller-coasterami,  gigantyczna zjeżdżalnia, szalupy, strzelnica i wiele innych. Czekają nas 3 godziny świetnej zabawy!

 O godz. 12:30 obiad, zapewniony przez organizatora.

 O godz. 13:30 przejazd do Aquaparku FALA.

Podczas 2 godzin zabawy czekają na Ciebie liczne zjeżdżalnie, basen z falą morską, różnorodne wodne place zabaw – ze statkiem, z ośmiornicą, z muszlą, baseny sportowe i rekreacyjne, zjeżdżalnie pontonowe, liczne jacuzzi, wodospady… Nie zabraknie pomysłów na dobrą zabawę.

 Wyjazd z Łodzi ok. godz. 17:00. Powrót do Mikołowa ok. godz. 20:30.

 Cena wyjazdu 310,00 zł obejmuje:

Przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, obiad w Parku Rozrywki Mandoria, bilety wstępu do Parku Rozrywki Mandoria i Aquaparku Fala, opiekę kierownika i wychowawców.

Zapraszamy!

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP