OBÓZ ZIMOWY  12-18 LUTEGO 2022

OBÓZ ZIMOWY w Krynicy Zdrój

  • Termin: 12 do 18 lutego 2022
  • Cena: 1890,00 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

W programie m.in.: szkolenie jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorami ( 5 dni po 3 godziny), zjazdy na najdłuższej sankostradzie w Europie "Jasieńczyk", kulig na szczyt Wierchomli z pieczeniem kiełbasek, spacer w koronie drzew na wieży widokowej w Krynicy, dyskoteki, zajęcia artystyczne, gry i zabawy na terenie ośrodka.

 

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

12 lutego - sobota. Zbiórka 9.30 w Mikołowie na parkingu CH Auchan, wyjazd o 10.00. Dojazd do Powroźnika k. Krynicy Zdrój, o godz. 14.00 obiad. Zakwaterowanie w pokojach, sprawdzanie i dopasowywanie sprzętu. Po kolacji szkolenie - Jak bezpiecznie zachowywać się na stoku.

13 lutego, niedziela. Przed śniadaniem, dla chętnych możliwość uczestniczenia we mszy św. Śniadanie, wyjazd na stok - jazda na nartach lub snowboardzie od 10.00 do godz. 13.00. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjazd do Krynicy, spacer po Parku Zdrojowym, wizyta w Pijalni Wód. Po kolacji zajęcia artystyczne i zabawy integracyjne.

14 lutego, poniedziałek. Śniadanie, wyjazd na stok - jazda na nartach lub snowboardzie od 10.00 do godz. 13.00. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjazd sankostradę. Sankostrada Jasieńczyk, to atrakcja dla dzieci i młodzieży – zjazd po najdłuższej w Europie trasie saneczkowej. Trasy są ratrakowane i przygotowane do bezpiecznych zjazdów. Podczas zjazdu każdego uczestnika obowiązuje kask i gogle. Powrót do hotelu na kolację. Po kolacji dyskoteka i karaoke.

15 lutego, wtorek. Po śniadaniu wyjazd na kulig. Trasa kuligu przebiega przez las i kończy się na szczycie Wierchomli, skąd będziemy podziwiać panoramę Tatr. Ognisko, pieczenie kiełbasek. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjazd na stok - jazda na nartach lub snowboardzie - 3 godziny. Powrót do hotelu na kolację, po kolacji gry i zabawy integracyjne.

16 lutego, środa. Po śniadaniu wyjazd na Wieżę Widokową w Krynicy. Wyruszymy w ponad kilometrowy spacer w koronach drzew ścieżką prowadzącą do Wieży Widokowej, a po drodze czeka na nas 15 interaktywnych instalacji i tablic, które opowiadają o bogactwie przyrodniczym i kulturowym Krynicy Zdroju i okolic. To doskonała nauka poprzez zabawę! Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie jazda na nartach lub snowboardzie 3 godz. Po kolacji zajęcia artystyczne, gry i zabawy w grupach.

17 lutego, czwartek. Śniadanie, wyjazd na stok - jazda na nartach lub snowboardzie od 10.00 do godz. 13.00. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjazd do Krynicy – spacer, możliwość zakupienia pamiątek. Powrót do hotelu na kolację na godz. 18.00. Po kolacji czas na spakowanie sprzętu narciarskiego oraz spakowanie walizek, wieczór podsumowujący pobyt.

18 lutego, piątek. Śniadanie o godz. 8.00. Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd ok. 9.00. Powrót do Mikołowa ok. godz. 13.00 (dojazd na parking CH Auchan Mikołów).

 

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

INFORMACJE

Zakwaterowanie: Dom Wczasowy "Janosik" w Powroźniku położony jest na południu Polski, w bliskości lasów i pasm górskich z pyszną kuchnią i domową atmosferą.

Cena 1890,00 zł obejmuje:

- 6 noclegów w DW Janosik w Powroźniku k. Krynicy Zdrój - wyżywienie 3 posiłki codziennie: 6 śniadań, obiadów i  kolacji, pokoje 3 i 4 osobowe,

- przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją, toaletą i TV,

- ubezpieczenie NNW,

- opiekę wykwalifikowanej kadry - wychowawców, instruktorów narciarskich i snowboardowych, kierownika.

Dodatkowo płatne, na miejscu u organizatora:

- kulig z pieczeniem kiełbasek (50 zł),

- wycieczka na wieżę widokową w Krynicy Zdroju (50 zł),

- wycieczka i zjazdy na sankostradzie (60 zł),

- karnety narciarskie/snowboardowe: 5 dni x 3 godz. = 300 zł* cena z sezonu 2020/2021

(*ceny na nowy sezon 2021/2022 zostaną podane w grudniu 2021)

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP