MORSKIE OPOWIEŚCI - KOLONIE W JASTRZĘBIEJ GÓRZE 2021

MORSKIE OPOWIEŚCI - Kolonie w Jastrzębiej Górze 2021

  • Termin: 1 do 9 sierpnia 2021
  • Cena: 1790 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

W programie m.in.

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

1 sierpnia, niedziela - Zbiórka o godz. 5.30 na parkingu Auchan w Mikołowie. Wyjazd o godz. 6.00. Dojazd do Jastrzębiej Góry ok. godz. 14.00. Obiad, zakwaterowanie w pokojach. Spacer, poznanie okolicy. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

2 sierpnia, poniedziałek - Po śniadaniu plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie spacer do Lisiego Jaru, Gwiazdy Północy oraz Latarni Morskiej w Rozewiu.

Lisi Jar stanowi cześć Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jest to wąwóz, który ciągnie się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, osiągając głębokość nawet do 50 m. Obelisk „Gwiazda Północy” wyznacza najbardziej na północ wysunięty punkt linii brzegowej polskiego wybrzeża. Latarnia Morska w Rozewiu - w przeszłości miały tu miejsce m.in. dwie bitwy morskie floty gdańskiej z Krzyżakami. Po kolacji gry, zabawy, zajęcia artystyczne.

3 sierpnia, wtorek – Po śniadaniu plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców.

Po obiedzie wycieczka autokarowa do Średniowiecznej osady Sławutowo. Tutaj przeżyjesz podróż w czasie. Poznasz świat naszych przodków, kiedy państwo polskie dopiero miało się narodzić. Pobyt w średniowiecznej osadzie to żywa, namacalna i zabawna nauka historii. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was warsztaty rzemieślnicze oraz gry i zabawy. Podczas warsztatów piekarskich dowiecie się co jedli nasi przodkowie, jak powstaje mąka, a także samodzielnie upieczecie podpłomyki. Uczestnicząc w warsztatach bursztynniczych dowiecie się skąd się bierze bursztyn, jak się go wydobywa i obrabia. Będziecie mogli także własnoręcznie przygotować ozdoby z bursztynów i zabrać je na pamiątkę. Na koniec czeka Was seria gier, konkursów i zabaw, podczas których odkryjecie umiejętności, jakie decydowały o zaradności, sprycie i sile ludzi z dawnych wieków. Podczas pobytu w średniowiecznej osadzie czeka na nas także ognisko z pieczeniem kiełbasek. Atrakcji nie zabraknie. Powrót do hotelu na kolację, po kolacji dyskoteka.

4 sierpnia, środa - Po śniadaniu plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie gra terenowa cz. I. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

5 sierpnia, czwartek – Po śniadaniu wycieczka do Sea Park w Sarbsku – to największe Fokarium w Polsce z 4 gatunkami zwierząt morskich, gdzie będziesz mógł na żywo zobaczyć występy fok bałtyckich i uchatek kalifornijskich. Zobaczysz również prehistoryczne oceanaria, repliki dawnych galeonów wojennych, makiety zwierząt morskich, będziesz mógł odwiedzić Muzeum Marynistyczne i wiele innych ciekawych miejsc. Nie zabraknie także dobrej zabawy. Dojazd do hotelu na obiad ok. godz. 14.00. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji – Wieczór talentów.

6 sierpnia, piątek - Po śniadaniu  plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Konkurs na najlepszą rzeźbę z piasku. Po obiedzie II część gry terenowej. Po kolacji dyskoteka i karaoke.

7 sierpnia, sobota – Po śniadaniu całodzienna wycieczka do najciekawszego aquaparku w Europie - Aquapark Reda. Znajdziesz się pośród kolorowych basenów i zakręconych zjeżdżalni czekają też prawdziwe rekiny, które pływają w ogromnym akwarium rafowym. Najbardziej zakręcony ze wszystkich jest Aqua Spinner, czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa! Aquapark Reda funkcjonuje od lipca 2016 roku i stale zwiększa swoją ofertę atrakcji. W tym dniu obiad w formie prowiantu na wycieczkę, powrót do hotelu na obiadokolację. Po kolacji dyskoteka – Ocean Party – uczestnicy mają zadanie przebrać się za zwierzę lub postać żyjącą w morzu.

8 sierpnia, niedziela - Po śniadaniu plażowanie i przy sprzyjającej pogodzie kąpiel w morzu pod opieką ratownika. Po obiedzie gry i zabawy na świeżym powietrzu w grupach. Po kolacji wieczór pożegnalny z niespodziankami.

9 sierpnia, poniedziałek - Po śniadaniu wyjazd do Mikołowa ok. godz. 9.00. Dojazd na miejsce ok. godz. 18.00.

 

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

INFORMACJE

Cena obejmuje:

  • 8 noclegów w Hotelu „Vis” - 8 śniadań, 8 dwudaniowych obiadów z podwieczorkiem (w dniu całodziennej wycieczki do Aquaparku w Redzie obiad w formie prowiantu na drogę, zaś wieczorem obiadokolacja) 8 kolacji oraz prowiant na drogę powrotną, opiekę wykwalifikowanej kadry – wychowawców, kierownika, ratownika morskiego, przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją, toaletą, TV, ubezpieczenie NNW.

Ośrodek położony jest niespełna 300 m od piaszczystych plaż Bałtyku z przepięknym wybrzeżem klifowym i 150 m od centrum.  Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i TV. Ośrodek posiada plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki oraz koszykówki, kącik gier (stół do bilarda, tenisa stołowego, piłkarzyki, cymbergaj), piękny ogród z oczkiem wodnym, alejkami oraz kręgiem ogniskowym i kawiarnię.

Dodatkowo płatne: Wycieczka do Średniowiecznej osady 70 zł, wycieczka do Sea Park – Fokarium 60 zł, wycieczka do najciekawszego Aquaparku w Europie - Aquapark Reda - 70 zł. Suma kosztów wycieczek 200 zł.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP