MAZURY CAMP/obóz w Ostródzie 7 do 16 sierpnia 2023 r.

  • Termin: 7 do 16 sierpnia 2023 r.
  • Cena: 2490 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Domki drewniane 5 i 6-osobowe, w Ośrodku Wypoczynkowym Bajka, który położony jest nad Jeziorem Drwęckim z dostępem do własnego molo oraz prywatnej, piaszczystej plaży.

 W PROGRAMIE m.in.:

- plażowanie i kąpiel w Jeziorze Drwęckim pod opieką ratowników

- przejażdżka żaglówką po jeziorze

- spływ kajakowy

- wycieczka na zamek w Radzyniu Chełmińskim, zwiedzanie z przewodnikiem i gry zespołowe

- park linowy

- wycieczka do centrum Ostródy

- dyskoteki, karaoke, wieczór talentów, ognisko z pieczeniem kiełbasek

- gry, zabawy i konkursy

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

7 sierpnia, poniedziałek - zbiórka o godz. 22:30, wyjazd o godz. 23:00 z Mikołowa - parking CH Auchan, przy ul. Gliwickiej 1. Nocny przejazd.

8 sierpnia, wtorek - dojazd do Ostródy ok. godz. 8:00, śniadanie, zakwaterowanie w domkach. Spacer, poznanie okolicy. Po obiedzie wyjście na plażę – kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji gry i zabawy integrujące grupę.

9 sierpnia, środa - po śniadaniu plażowanie, kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie spływ kajakowy po Jeziorze Drwęckim. Po kolacji dyskoteka.

10 sierpnia, czwartek - po śniadaniu plażowanie, kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie wyjazd do Parku Linowego w Olsztynie. Powrót na kolację, po kolacji gry, zabawy sportowe i animacyjne.

11 sierpnia, piątek - po śniadaniu przejażdżka żaglówką po Jeziorze Drwęckim Po obiedzie plażowanie, gry i zabawy. Po kolacji wieczór Talent Show.

12 sierpnia, sobota - po śniadaniu kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie wycieczka do Radzynia Chełmińskiego – zwiedzanie zamku z przewodnikiem oraz bogaty program zabaw i zajęć związanych z życiem rycerzy. Zajrzymy do sali tortur, na wieżę i do zamkowego muzeum. Będziemy mogli przymierzyć zbroje, czeka nas wylepianie naczyń z gliny, strzelanie z łuku, nauka tańca średniowiecznego, wystrzał artyleryjski, ognisko z pieczeniem kiełbasek, szukanie skarbu i jeszcze wiele innych gier i zabaw. Powrót do ośrodka na kolację. Po kolacji gry i zabawy na terenie ośrodka.

13 sierpnia, niedziela - po śniadaniu wyjazd do Ostródy, dla chętnych możliwość uczestniczenia we mszy św., wizyta w malowniczo położonym miasteczku, zakup pamiątek i lodów. Powrót do ośrodka na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w jeziorze pod opieka ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka.

14 sierpnia, poniedziałek - po śniadaniu plażowanie, kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie rozgrywki sportowe. Po kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek.

15 sierpnia, wtorek - po śniadaniu zabawy sportowe oraz plażowanie i kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie gry terenowa. Po kolacji wieczorek pożegnalny, podsumowanie obozu, rozdanie nagród i dyplomów.

16 sierpnia, środa - po śniadaniu ok. godz. 8:00 wyjazd. Dojazd do Mikołowa, na parking CH Auchan ok. godz. 17:00.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

INFORMACJE

CENA: 2490 zł obejmuje: 8 noclegów w OW Bajka - wyżywienie 3 posiłki codziennie - 9 śniadań, 8 obiadów i kolacji, prowiant na drogę powrotną, przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę wykwalifikowanej kadry: wychowawców, kierownika, przewodników i ratowników.

DODATKOWO PŁATNE: wycieczka na zamek do Radzynia Chełmińskiego (zwiedzanie z przewodnikiem, gry i zabawy, pieczenie kiełbasek), park linowy w Olsztynie. Aktualna suma kosztów wycieczek szacowana jest na 220 zł. Ostateczna suma kosztów dodatkowych zostanie podana najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem.

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP