MAZURY CAMP/obóz w Ostródzie 7 do 16 sierpnia 2023 r.

  • Termin: 7 do 16 sierpnia 2023 r.
  • Cena: 2490 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Domki drewniane 5 i 6-osobowe, w Ośrodku Wypoczynkowym Bajka, który położony jest nad Jeziorem Drwęckim z dostępem do własnego molo oraz prywatnej, piaszczystej plaży.

 W PROGRAMIE m.in.:

- plażowanie i kąpiel w Jeziorze Drwęckim pod opieką ratowników

- przejażdżka żaglówką po jeziorze

- spływ kajakowy

- wycieczka na zamek w Radzyniu Chełmińskim, zwiedzanie z przewodnikiem i gry zespołowe

- park linowy

- wycieczka do centrum Ostródy

- dyskoteki, karaoke, wieczór talentów, ognisko z pieczeniem kiełbasek

- gry, zabawy i konkursy

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

INFORMACJE

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP