MAZURSKIE LATO 2021

MAZURSKIE LATO 2021 - Obóz dla dzieci i młodzieży w Ostródzie

  • Termin: 2 do 11 lipca 2021
  • Cena: 1790 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

W programie m.in.

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

2 lipca, piątek - Zbiórka o godz. 22.30 na parkingu Auchan w Mikołowie. Wyjazd o godz. 23.00. Nocny przejazd.

3 lipca, sobota - Dojazd do Ostródy ok. godz. 8.00, śniadanie o godz. 8.30, zakwaterowanie w domkach. Spacer, poznanie okolicy. Po obiedzie wyjście na plażę – kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji gry i zabawy integrujące grupę.

4 lipca, niedziela - Po śniadaniu spacer do Ostródy - wizyta w malowniczo położonym miasteczku, możliwość uczestniczenia w mszy św. Powrót do ośrodka na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców Po kolacji dyskoteka.

5 lipca, poniedziałek - Po śniadaniu całodniowa wycieczka autokarowa – przejażdżka statkiem po Kanale Elbląskim oraz zwiedzanie Zamku w Malborku.

Zamek w Malborku jest jednym z największych zamków gotyckich na świecie! Ile kryje tajemnic, legend? W średniowieczu funkcjonował jak miasto – miał swój szpital, spichlerze, wystawne sale bankietowe… Tu poznasz jak żyli ludzie w czasach średniowiecza, jak wyglądały spotkania towarzyskie, co jedli na co dzień, a co od święta…

Kanał Elbląski jest jedną z największych atrakcji Pojezierza Warmińsko-Mazurskiego. Dzięki specjalnym pochylniom statki suną tutaj nie tylko po wodzie, ale również po trawie. Przeżyjesz niesamowitą podróż, podczas której statek, za pomocą urządzeń hydrotechnicznych, aż 4 razy będzie wyciągany z wody na pochylnie. Statek pokona suchym lądem dwukrotnie trasę ponad 400 metrów i różnice wzniesień około 20 metrów. Kanał Elbląski w roku 2011 został uznany za pomnik historii, okrzyknięto go również jednym z 7 cudów Polski!

6 lipca, wtorek - Po śniadaniu wycieczka rowerowa. Po obiedzie zabawy sportowe, plażowanie i kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i kadry. Po kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek.

7 lipca, środa – Po śniadaniu spływ kajakowy po Jeziorze Drwęckim. Powrót do ośrodka na obiad. Po obiedzie plażowanie, gry i zabawy. Po kolacji - Wieczór talentów.

8 lipca, czwartek – Po śniadaniu, plażowanie i kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i kadry. Obiad o godz. 12.00. Po obiedzie wyjazd do Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo. To miejsce, gdzie znajdziecie mnóstwo różnorodnych atrakcji sportowych, pod okiem czujnych instruktorów i wychowawców przeżyjecie przygody niczym z filmu akcji. Ćwiczenia sportowe będą zróżnicowane i dopasowane pod względem wagi i wieku do uczestnika. Już sam park linowy liczy aż 8 tras, o zróżnicowanym poziomie trudności! Będziecie mogli wybrać atrakcje, które Was najbardziej zainteresują i skorzystać z nich bez limitu, czeka na Was: jazda segwayem po torze – zawody sprawnościowe, zorbing – zabawa bez limitu wieku, wyzwalająca moc radości i adrenaliny, eurobangee – tu poczujesz ile radości może być w skakaniu, strzelnica - tutaj pod okiem instruktorów będziesz mógł/mogła strzelać z wiatrówki, markera paintballowego, z łuku. Dla młodszych polecamy przejażdżki mini jeepami i pojazdami typu buggy. Starszym polecamy ludzką katapultę i kosmicznego trenera. Czekają na Ciebie także: rodeo, eko-labirynt, karuzela i wiele innych atrakcji. Powrót do ośrodka na kolację. Po kolacji gry, zabawy i zajęcia artystyczne.

9 lipca, piątek - Po śniadaniu plażowanie, kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców, gry i zabawy sportowe. Po obiedzie – gra terenowa. Po kolacji dyskoteka i karaoke.

10 lipca, sobota – Po śniadaniu przejażdżka żaglówką po Jeziorze Drwęckim. Po obiedzie zabawy sportowe oraz plażowanie i kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji Wieczór pożegnalny.

11 lipca, niedziela – Po śniadaniu wyjazd do Mikołowa ok. godz. 8.00. Dojazd na miejsce ok. godz. 17.00.

 

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie!

INFORMACJE

Cena obejmuje:

  • 8 noclegów w OW „Bajka” w Ostródzie -  9 śniadań, 8 dwudaniowych obiadów z podwieczorkiem, 8 kolacji oraz prowiant na drogę powrotną, opiekę wykwalifikowanej kadry – wychowawców, kierownika, ratownika wodnego i pielęgniarki, przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją, toaletą, TV, ubezpieczenie NNW, organizację ogniska, dyskotek, spływu kajakowego, przejażdżki żaglówką i wycieczki rowerowej. 
  • Ośrodek położony jest nad malowniczym Jeziorem Drwęckim, wśród pięknych lasów.
  • Noclegi w domkach 5 lub 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej, badmintona, plac zabaw, ogródek grillowy. Jest również sala gier – bilard, stół do ping-ponga, oraz liczne sale do zajęć animacyjnych

Wycieczki dodatkowo płatne: Wycieczka do Malborka – zwiedzanie zamku z przewodnikiem oraz przejażdżka statkiem po Kanale Elbląskim koszt 90 zł, wycieczka do Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo 80 zł. Suma kosztów wycieczek 170 zł.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP