SYPNIEWO - 3 do 11 lipca 2022

Kolonie w Sypniewie - 3 do 11 lipca 2022

  • Termin: 3 do 11 lipca 2022
  • Cena: 1890 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

W programie m.in.: 

park linowy, spływ kajakowy, podchody militarne, wycieczka do Mielna z plażowaniem nad morzem, paintball (dla najmłodszych paintball laserowy), dyskoteki z didżejem, kąpiele na basenie krytym oraz na basenach zewnętrznych na terenie ośrodka, ognisko, gry i zabawy na terenie ośrodka.

PROGRAM

3 lipca, niedziela - wyjazd z Mikołowa o godz. 6.00 rano (zbiórka 5.30) spod parkingu przy CH Auchan. Dojazd ok. godz. 13.00. Obiad, zakwaterowanie w pokojach. Spacer, poznanie okolicy. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

4 lipca, poniedziałek - po śniadaniu gry i zabawy na terenie ośrodka, kąpiel na basenach zewnętrznych w ośrodku. Po obiedzie wyjazd do Parku Linowego. Po kolacji gry i zabawy sportowe oraz zajęcia artystyczne.

5 lipca, wtorek – po śniadaniu spływ kajakowy. Spływ odbywa się po zalewie Nadarzyckim pod opieką ratowników i wychowawców. Odległości do pokonania są dopasowane do wieku i możliwości dzieci. Po obiedzie gry i zabawy zespołowe. Po kolacji dyskoteka z profesjonalnym D-J’em.

6 lipca, środa – po śniadaniu podchody militarne. Po obiedzie zajęcia na krytym basenie pływackim, pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji wieczór Talent Show.

7 lipca, czwartek – po śniadaniu gry i zabawy na terenie ośrodka, kąpiel na basenach zewnętrznych. Po obiedzie gry i zabawy sportowe. Po kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek.

8 lipca, piątek – po śniadaniu wyjazd na całodzienną wycieczkę do Mielna. Plażowanie, zwiedzanie miasteczka. Obiad w formie prowiantu na drogę, kolacja w formie obiadokolacji. Po kolacji gry i zabawy sportowe oraz zajęcia artystyczne.

9 lipca, sobota – po śniadaniu paintball. Po obiedzie zajęcia na krytym basenie pływackim, pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka z profesjonalnym D-J’em.

10 lipca, niedziela - po śniadaniu wyjście do miasta i możliwość uczestniczenia w mszy św. Możliwość zakupu w mieście pamiątek, lodów itp. Po obiedzie zajęcia treningu pamięci połączone z zabawami i konkursami. Po kolacji wieczór pożegnalny z niespodziankami.

11 lipca, poniedziałek - po śniadaniu wyjazd ok. godz. 9.00. (prowiant na drogę). Dojazd do Mikołowa, na parking CH Auchan ok. godz. 16.00.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

INFORMACJE

Zakwaterowanie:

Centrum Wypoczynkowe ACTIV w Sypniewie. Ośrodek posiada: basen sportowy, plażę basenową i dwa baseny zewnętrzne, boiska do gier zespołowych, korty tenisowe.

Cena 1890 zł obejmuje: 8 noclegów, 3 posiłki dziennie oraz prowiant na drogę powrotną (w dniu wycieczki nad morze obiad w formie prowiantu na wycieczkę i kolacja w formie obiadokolacji), organizację 2 dyskotek i ogniska z pieczeniem kiełbasek, opiekę wykwalifikowanej kadry: wychowawców, kierownika, ratownika, przejazd luksusowym autokarem, ubezpieczenie NNW.

Dodatkowo płatne: wycieczka do Mielna (50 zł), paintball (75 zł), park linowy (65 zł), spływ kajakowy (60 zł), podchody militarne (50 zł), kaucja zwrotna za pobyt w hotelu (30 zł). Suma: 330 zł.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP