KOLONIE W REWALU 2024

Kolonie w Rewalu - NATCHNIENI SŁOŃCEM

  • Termin: 18 do 26 lipca 2024
  • Cena: 2490 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Zapraszamy dzieci i młodzież na kolonie do Rewalu, gdzie będzie bardzo słonecznie!

W programie m.in.:

Plażowanie i kąpiele w morzu

Multimedialne Muzeum w Trzęsaczu – najciekawsza atrakcja turystyczna Pomorza Zachodniego

Spływ kajakowy

Oceanarium w Międzyzdrojach

Paintball

Park Linowy

Dyskoteki, ognisko, gry i zabawy, zajęcia artystyczne

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

18 lipca, czwartek - zbiórka o godz. 6:30 na parkingu CH Auchan w Mikołowie, przy ul. Gliwickiej 1, wyjazd o godz.7:00. W czasie trasy krótkie przerwy na toaletę i jedna dłuższa przerwa na posiłek w porze obiadowej, prosimy o zabezpieczenie kieszonkowego dzieciom – obiad płatny we własnym zakresie. Dojazd do Rewala ok. godz. 15:00. Zakwaterowanie w pokojach, kolacja. Spacer, poznanie okolicy.

19 lipca, piątek - po śniadaniu wyjście na plażę i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie wyjście do miasteczka czas na zakup lodów, pamiątek. Po kolacji dyskoteka.

20 lipca, sobota - po śniadaniu wyjazd na spływ kajakowy, który odbywa się pod opieką ratowników oraz instruktora kajakarstwa. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

21 lipca, niedziela - po śniadaniu piesza wycieczka do Trzęsacza – Zwiedzanie Multimedialnego Muzeum w Trzęsaczu. Jest to najciekawsza atrakcja Pomorza Zachodniego, od 2014 roku muzeum działa w nowej, multimedialnej odsłonie. Będzie to niezwykła podróż w czasie, ubogacona przez prezentacje z dźwiękiem, światłem i obrazem. Przeniesiemy się w przeszłość, do fascynującego świata, w którym baśnie przeplatają się z nauką. Za pomocą nowoczesnych technologii poznamy historię Ruin Kościoła w Trzęsaczu, znaczenie 15. południka, na którym leży Trzęsacz, tajemniczą legendę Zielenicy, dowiemy się, jak na przestrzeni wieków toczyła się walka człowieka z żywiołem. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji wyjście na wieczorną mszę świętą (dla chętnych).

22 lipca, poniedziałek - po śniadaniu wycieczka autokarowa do Miedzyzdrojów – w programie spacer po mieście i wizyta w Oceanarium, gdzie będziemy mogli zobaczyć ryby z najdalszych zakątków świata – drapieżne rekiny i mureny, błazenki, rogatnice, ustniczki oraz słodkowodne piękności – jesiotry, cichle, arapaimy oraz wiele innych.
Do atrakcji Oceanarium należą - 16 metrowy pół tunel wypełniony niesamowitymi rybami, touch pool – basen, w którym będziemy mogli dotknąć żywych ryb, czy paludarium z japońskimi karpiami koi. Znajdziemy tam także salę edukacyjną i multimedialną, gdzie dzieci i młodzież mogą poznawać świat  poprzez zabawę. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji wieczór Talent Show.

23 lipca, wtorek - po śniadaniu wyjazd na paint-ball, jest to rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki z przeciwnikiem przy użyciu karabinków paintballowych – markerów, urządzeń strzelających kulkami wypełnionymi farbą. Czekają na Was 3 pola paintballowe z okopami, bunkrami, czołgami paintballowymi oraz wrakami samochodów, Wszystko po to by Wasza wojskowa przygoda była jak najbardziej realna. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji karaoke i dyskoteka.

24 lipca, środa - po śniadaniu wyjście do Parku Linowego. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

25 lipca, czwartek - po śniadaniu rozgrywki sportowe. Po obiedzie plażowanie, kąpiel w morzu, pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji wieczór pożegnalny.

26 lipca, piątek - po śniadaniu ok. godz. 9:00 wyjazd do Mikołowa. Dojazd na miejsce (parking CH Auchan w Mikołowie, przy ul. Gliwickiej 1) ok. godz. 17:00.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

INFORMACJE

Cena 2490 zł obejmuje:

8 noclegów w Ośrodku Adria, który posiada własny, zewnętrzny basen i ulokowany jest 20 m od plaży.

Na terenie ośrodka znajdują się: basen, tenis stołowy, boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, a także

plac zabaw dla najmłodszych i zewnętrzna siłownia.

8 śniadań, 7 dwudaniowych obiadów z podwieczorkiem, 8 kolacji oraz prowiant na drogę powrotną, opiekę wykwalifikowanej kadry – wychowawców, kierownika, pielęgniarki i ratownika morskiego, przejazd autokarem, ubezpieczenie KL i NNW, organizację ogniska, dyskotek, gier i zabaw, zajęć artystycznych.

Dodatkowo płatne:

Spływ kajakowy, Paintball, Park linowy, Multimedialne Muzeum w Trzęsaczu, Oceanarium w Międzyzdrojach. Suma kosztów wycieczek: 380 zł

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP