KRASNOBRÓD - 3 do 12 sierpnia 2022

Kolonie w Krasnobrodzie - 3 do 12 sierpnia 2022

  • Termin: 3 do 12 sierpnia 2022
  • Cena: 1890 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

W programie m.in.: Park rozrywki i edukacji „Park Żywiołów – Archipelag Roztocze”, wycieczka do Zamościa z przewodnikiem, spływ kajakowy po rzece Wieprz, spacer z przewodnikiem połączony z podziwianiem malowniczych przełomów na rzece Tanwii, park linowy, kąpiele i plażowanie nad zalewem Krasnobrodzkim oraz na basenie krytym na terenie ośrodka, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, gry i zabawy na terenie ośrodka.

 

PROGRAM

3 sierpnia, środa - zbiórka o godz. 7:30 w Mikołowie, na parkingu CH AUCHAN. Wyjazd o godz. 8:00. Dojazd do Krasnobrodu ok. godz.13:30. Obiad o godz. 14:00, zakwaterowanie w pokojach, spacer po okolicy. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

4 sierpnia, czwartek – po śniadaniu wyjazd do „Parku Żywiołów – Archipelag Roztocze” - Park rozrywki i edukacji. Tutaj główną atrakcją jest wyjątkowy Park Miniatur Kresowych oraz EMPIRIA. Przeniesiesz się w malownicze krainy dorzecza dwóch potężnych rzek: Dniepru i Dniestru. Obejrzysz kolekcję Parku Miniatur Kresowych - 26 makiet zamków i twierdz, będących niegdyś w posiadaniu Rzeczpospolitej, obecnie leżących na terytorium Ukrainy. Będzie to wycieczka po Ukrainie Zachodniej - Roztocze, Wołyń, Podole, Naddniestrze, Dzikie Pola, Karpaty Ukraińskie i Krym nad Morzem Czarnym. Wizyta w EMPIRII związana jest z poznawaniem Roztocza wykorzystując swoje zmysły. Można będzie nie tylko "dotknąć" Roztocza, ale także poczuć się jego integralną częścią - komponując z roztoczańskich nut, patrząc oczami zwierząt i smakując to, co najbardziej nasze - roztoczańskie. Spróbujecie swoich sił w kontrolowaniu siły wiatru i deszczu, ujarzmianiu ognia i władaniu ukształtowaniem terenu. Będzie to podróż zarówno inspirująca jak i edukacyjna.

Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjście nad zalew i kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji gry i zabawy sportowe.

5 sierpnia, piątek - po śniadaniu wyjście nad zalew – kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie gry terenowe. Po kolacji dyskoteka.

6 sierpnia, sobota - po śniadaniu gry i zabawy na terenie ośrodka, kąpiel w basenie. Po obiedzie wycieczka do Zamościa, w niecodzienny sposób oprowadzi nas po mieście wspaniały i pomysłowy przewodnik. Będą niespodzianki! Zamość to malownicze miasto, nazywane Padwą Północy, jego rynek to arcydzieło polskiego renesansu. Symbolem Zamościa jest majestatyczny Ratusz, podziwiać będziemy także m.in. piękne, kolorowe kamienice ormiańskie. Na pewno znajdzie się też czas na dobre lody i zakup pamiątek. Wieczorem powrót do hotelu na kolację. Po kolacji gry, zabawy i zajęcia artystyczne.

7 sierpnia, niedziela - po śniadaniu wyjście na mszę św. do Sanktuarium w Krasnobrodzie, wizyta w miasteczku. Po obiedzie wyjście nad zalew lub kąpiel w basenie na terenie ośrodka. Po kolacji gry i zabawy sportowe.

8 sierpnia, poniedziałek - po śniadaniu spływ kajakowy po rzece Wieprz. Wieprz to rzeka najbardziej przyjazna dla kajakarzy. Bierze swój początek na Roztoczu, a uchodzi do Wisły w okolicach Dęblina. Przepływa przez Roztoczański Park Narodowy, liczne parki krajobrazowe, obszary chronionego krajobrazu i Natura 2000. Wyprawy kajakiem po rzece Wieprz to znakomity pomysł na aktywny wypoczynek i poznawanie uroków przyrodniczych i kulturowych regionu. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjście nad zalew i kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji wieczór Talent Show.

9 sierpnia, wtorek - po śniadaniu gry i zabawy terenowe, kąpiel w basenie na ośrodku. Po obiedzie wyjście nad zalew i kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek.

10 sierpnia, środa - po śniadaniu wyjście nad zalew - kąpiel w jeziorze pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie wycieczka realizowana częściowo autokarem częściowo pieszo – Spacer z przewodnikiem połączony z podziwianiem malowniczych przełomów na rzece Tanwii. Dolina rzeki Tanew należy do jednych z najpiękniejszych klejnotów przyrodniczych całego Roztocza. Strome zbocza sięgające do 20 metrów wysokości porośnięte jest bujnym lasem łęgowym. Urzekają magicznie piękne krajobrazy i nieskażona przyroda. Nad Tanwią spotkać można szmaragdowego zimorodka, pliszkę górską, bociana czarnego, zaś przylegające do rezerwatu łąki i torfowiska są jednym z najważniejszych w Polsce przystanków żurawi na trasie ich przelotów. Powrót do hotelu na kolację. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

11 sierpnia, czwartek - po śniadaniu zabawa w Parku Linowym. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w jeziorze, pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji Wieczór pożegnalny.

12 sierpnia, piątek - śniadanie o godz. 8:00, wykwaterowanie i ok. godz. 9.00 wyjazd i dojazd do Mikołowa na parking CH AUCHAN ok. godz. 14:00.

INFORMACJE

Zakwaterowanie: Ośrodek U BUZUNÓW położony jest na terenie malowniczego Roztoczańskiego Parku Narodowego. W ośrodku panuje domowa atmosfera, a gospodarze serwują pyszne, swojskie jedzenie. Miejscowość Krasnobród należy do najliczniej odwiedzanych miejsc na Roztoczu, ze względu na swoje walory uzdrowiskowe, klimatyczne oraz bogatą historię. Przyroda, dziewicza zieleń lasów, czyste powietrze oraz bogaty program, to wszystko czeka Was podczas kolonii.

Cena 1890 zł obejmuje: 9 noclegów, 3 posiłki dziennie, nieograniczona możliwość korzystania z basenu na terenie ośrodka, opiekę wykwalifikowanej kadry: wychowawców, kierownika, przewodnika, ratowników wodnych, przejazd luksusowym autokarem, ubezpieczenie NNW.

Dodatkowo płatne: wycieczka na przełomy nad Tanwią (50 zł), spływ kajakowy (60 zł), wycieczka do Parku Żywiołów (60 zł), wycieczka do Zamościa (60 zł), park linowy (60 zł). Suma: 290 zł.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP