KOLONIE W DARŁOWIE 2024

Kolonie w Darłowie - LUBIĘ TU BYĆ

  • Termin: 1 do 10 sierpnia 2024
  • Cena: 2490 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Zapraszamy dzieci i młodzież do klimatycznego nadmorskiego Darłowa, gdzie po prostu lubi się być i ciągle się tu wraca!

W programie m.in.:

Plażowanie i kąpiele w morzu

Park Rozrywki Leonardia

Laserowy Paintball

Aquapark Panorama w Jarosławcu

Park linowy

Rejs statkiem

Dyskoteki, ognisko, gry i zabawy, zajęcia artystyczne

PROGRAM

1 sierpnia, czwartek - zbiórka o godz. 23:00 w Mikołowie na parkingu CH Auchan, przy ul. Gliwickiej 1, wyjazd o godz. 23:30. Nocny przejazd.

2 sierpnia, piątek - dojazd do Darłówka ok. godz. 8:00, śniadanie, zakwaterowanie w pokojach. Spacer, poznanie okolicy. Po obiedzie wyjście na plażę. Po kolacji gry i zabawy integrujące grupę.

3 sierpnia, sobota - po śniadaniu plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie wyjazd do Parku Rozrywki Leonardia, jest to prawdziwy raj dla miłośników rozrywki i łamigłówek. Znajdziesz tu różnorodne gry inspirowane wynalazkami Leonardo da Vinci. Pobyt w parku to inspirująca podróż przez naukę, sztukę i rozrywkę. Każda z atrakcji zapewnia niezapomniane doświadczenia i wyzwania dla wszystkich odwiedzających, bez względu na wiek czy poziom umiejętności. Czas spędzony w Leonardii będzie dobrą zabawą, zaowocuje ciekawymi odkryciami, a także nauczy nas zgranej pracy w zespole. Powrót do hotelu na kolację. Po kolacji gry i zabawy na terenie ośrodka.

4 sierpnia, niedziela - po śniadaniu (dla chętnych możliwość uczestniczenia we mszy św.), wizyta w miasteczku, możliwość zakupu pamiątek i lodów. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka.

5 sierpnia, poniedziałek - po śniadaniu zajęcia z profesjonalistami - KAJTUR – to firma, która specjalizuje się w prowadzeniu zajęć integrujących grupę, podnoszących sprawność fizyczną i umiejętności strategiczne uczestników. Laser tag będzie idealną zabawą dla tych, którzy szukają łagodniejszej i bezpieczniejszej alternatywy dla zwykłego paintballa. Czekają na Was bardzo ciekawe scenariusze zabaw. Charakter zajęć rozwija spryt, celność i zmysł taktyczny. Zdrowa rywalizacja i dobra zabawa zapewnione! Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek.

6 sierpnia, wtorek - po śniadaniu wyjazd do Aquaparku PANORAMA w Jarosławcu. Jest to największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych. Woda jest tutaj podgrzewana od maja do września. Pośród wielu atrakcji znajdziemy basen ze sztuczną falą, baseny z gejzerami, zjeżdżalnie i wiele innych. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji zabawy integrujące grupę.

7 sierpnia, środa - po śniadaniu wyjście do Parku Linowego. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie spacer do miasteczka, możliwość zakupu pamiątek, lodów. Po kolacji wieczór Talent Show.

8 sierpnia, czwartek - po śniadaniu plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie rejs statkiem. W Darłówku na turystów czekają statki Król Eryk i Unicus, podczas rejsu, takim stylizowanym galeonem, można podziwiać Morze Bałtyckie i malownicze wybrzeże. Powrót do hotelu na kolację. Po kolacji dyskoteka.

9 sierpnia, piątek - po śniadaniu rozgrywki sportowe. Po obiedzie plażowanie, kąpiel w morzu, konkurs  „Rzeźby z piasku”. Po kolacji wieczór pożegnalny.

10 sierpnia, sobota - po śniadaniu ok. godz. 9:00 wyjazd do Mikołowa (dzieci otrzymają również prowiant na drogę). Dojazd do Mikołowa ok. godz. 18:00 (parking CH Auchan, przy ul. Gliwickiej 1).

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

INFORMACJE

Cena 2490 zł obejmuje:

8 noclegów w Ośrodku Kama, który położony jest 300 metrów od plaży i mostu rozsuwanego łączącego Darłowo Wschodnie z Zachodnim. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, do dyspozycji gości jest plac zabaw, siłownia zewnętrzna, miejsce na ognisko i grilla.

9 śniadań, 8 dwudaniowych obiadów z podwieczorkiem, 8 kolacji oraz prowiant na drogę powrotną, opiekę wykwalifikowanej kadry – wychowawców, kierownika, pielęgniarki i ratownika morskiego, przejazd autokarem, ubezpieczenie KL i NNW, organizację ogniska, dyskotek, gier i zabaw, zajęć artystycznych.

Dodatkowo płatne:

Park Rozrywki Leonardia, Laserowy Paintball, Park Linowy, Aquapark Panorama w Jarosławcu, Rejs statkiem. Suma kosztów wycieczek: 380 zł

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP