KOLONIE W ŁEBIE 2024

Kolonie w Łebie - MORZE PRZYGODY

  • Termin: 1 do 10 lipca 2024
  • Cena: 2490 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Zapraszamy dzieci i młodzież na Morze Przygód do Łeby!

W programie m.in.:

Plażowanie i kąpiele w morzu

Sea Park w Sarbsku - największe fokarium w Polsce

Spływ kajakowy

Park Linowy

Park Rozrywki Łeba Park

Muzeum Bursztynu i Kraina Smoków

Dyskoteki, ognisko, gry i zabawy, zajęcia artystyczne

PROGRAM

1 lipca, poniedziałek - zbiórka o godz. 23:00 w Mikołowie, na parkingu CH Auchan, przy ul. Gliwickiej 1. Wyjazd o godz. 23:30, nocny przejazd.

2 lipca, wtorek - dojazd do Łeby ok. godz. 9:00, śniadanie, zakwaterowanie w pokojach, spacer, poznanie okolicy. Po obiedzie wyjście na plażę. Po kolacji gry i zabawy integrujące grupę.

3 lipca, środa - po śniadaniu wyjazd do Sea Parku w Sarbsku. Jest to największe fokarium w Polsce z 4 gatunkami zwierząt morskich, gdzie będziesz mógł na żywo zobaczyć występy fok bałtyckich i uchatek kalifornijskich. Zobaczysz również prehistoryczne oceanaria, repliki dawnych galeonów wojennych, makiety zwierząt morskich, będziesz mógł odwiedzić Muzeum Marynistyczne i wiele innych ciekawych miejsc. Nie zabraknie także dobrej zabawy! Powrót do hotelu na obiad. Po biedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

4 lipca, czwartek - po śniadaniu spływ kajakowy. Spływ malowniczą rzeką Łebą, zakończony w Słowińskim Parku Narodowym przejściem na punkt widokowy. Powrót do hotelu na obiad, po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka.

5 lipca, piątek - po śniadaniu – wyjście do Parku Linowego. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji rozgrywki sportowe.

6 lipca, sobota - po śniadaniu wyjście do Łeba Parku, a tam moc atrakcji ogromne zjeżdżalnie wodne, Bajlandia - świat bajek w 3d, Zamek strachu, Kino 7dMax, pojazdy Flinstonów, Kopalnia złota, Diabelski Młyn, Labirynt luster i wiele innych. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

7 lipca, niedziela - po śniadaniu wyście do miasta  (możliwość uczestniczenia we mszy świętej). Wizyta w miasteczku, możliwość zakupu pamiątek i lodów. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji Wieczór talentów.

8 lipca, poniedziałek - po śniadaniu wyjście do Muzeum Bursztynu i Krainy Smoków. Odwiedzimy z przewodnikiem cztery tematyczne sale - Bursztynowy las, gdzie przeniesiemy się około 40 milionów lat wstecz, poznamy jak wyglądał wtedy las i jak powstawały bursztyny. Epoka lodowcowa – tutaj dowiemy się, jak przebiegał proces zlodowacenia i poznamy jego zasięg. Jednak największą atrakcją będą eksponaty włochatych mamutów, które zostały odwzorowane w skali 1:1. Sala inkluzji – tutaj zobaczymy owady, które zostały „uwięzione” w bursztynie. Bursztynowa komnata, a w niej ekskluzywne eksponaty wykonane z bursztynu. Wizyta w tym muzeum będzie połączeniem nauki ze świetną zabawą. Na koniec odwiedzimy Krainę Smoków, a także każdy z uczestników poszuka bursztynu na sztucznej plaży. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka i karaoke.

9 lipca, wtorek - po śniadaniu plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie plażowanie, Neptunalia. Po kolacji wieczór pożegnalny.

10 lipca, środa - po śniadaniu wyjazd do Mikołowa ok. godz. 9:00. (dzieci otrzymają również prowiant na drogę). Dojazd na miejsce ok. godz. 17:00 (na parking CH Auchan w Mikołowie, przy ul. Gliwickiej 1).

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

INFORMACJE

Cena 2490 zł obejmuje:

8  noclegów w Ośrodku Słoneczko, który położony jest 350 m od strzeżonej plaży, a także blisko ścisłego centrum miasta. Znajdziemy tutaj duży plac zabaw, 2 boiska wielofunkcyjne, 3 boiska plażowe, mini golf, trampolinę i wiele innych atrakcji. 9 śniadań, 8 dwudaniowych obiadów z podwieczorkiem, 8 kolacji oraz prowiant na drogę powrotną, opiekę wykwalifikowanej kadry - wychowawców, kierownika, pielęgniarki i ratownika morskiego, przejazd autokarem, ubezpieczenie KL i NNW, organizację ogniska, dyskotek, gier i zabaw, zajęć artystycznych.

Dodatkowo płatne:

Sea Park w Sarbsku, Spływ kajakowy, Park linowy, Park Rozrywki Łeba Park, Muzeum Bursztynu i Kraina Smoków. Suma kosztów wycieczek: 380 zł

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP