GIGANCI PAMIĘCI - OBÓZ Z TRENINGIEM PAMIĘCI

GIGANCI PAMIĘCI - Obóz z treningiem pamięci w Krynicy-Zdrój 2021

  • Termin: 16 do 24 lipca 2021
  • Cena: 1790 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

W programie m.in.

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

16 lipca, piątek - Zbiórka o godz. 9.30 na parkingu Auchan Mikołów. Wyjazd o godz. 10.00. Dojazd do Powroźnika k. Krynicy, o godz. 14.00 obiad. Po obiedzie zakwaterowanie w pokojach, spacer po okolicy. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

17 lipca, sobota - Po śniadaniu trening pamięci w grupach. Po obiedzie wyjazd do Parku Linowego.

W skład atrakcji parku wchodzi 9 tras linowych. Od trasy dla najmłodszych, przez trasy średnie oraz wysoką, po trasę ekstremalną dla śmiałków poszukujących wrażeń. Wśród tras znajdują się również 2 trasy zjazdowe - wysoka i średnia. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

18 lipca, niedziela  w godzinach porannych możliwość uczestniczenia we mszy świętej. Po śniadaniu trening pamięci w grupach. Po obiedzie wyjazd do Krynicy – wejście na Górę Parkową.

Góra Parkowa wznosi się na wysokość 741 m n.p.m. Na zachodnim stoku góry znajdują się cztery jeziorka osuwiskowe zwane Czaplimi Stawami, można przy nich spotkać wodne ptactwo. Przy drodze na Górę Parkową znajduje się słynąca łaskami Statua Najświętszej Maryi Panny, jest także Ławeczka Kraszewskiego i źródełko wody mineralnej zwane „Bocianówką”. Na szczycie góry znajduje się mały park z atrakcjami dla dzieci, między innymi „Rajskie ślizgawki”. Ze szczytu roztacza się przepiękna panorama Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego. Zejście z Góry Parkowej, spacer po Parku Zdrojowym, wizyta w Pijalni Wód. Po kolacji dyskoteka.

19 lipca, poniedziałek - Po śniadaniu trening pamięci w grupach. Po obiedzie Spływ pontonowy. Spływ odbywać się będzie, pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, po rzece Poprad, która wije się w malowniczych dolinach Muszyny i Żegiestowa. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

20 lipca, wtorek - Po śniadaniu trening pamięci w grupach. Po obiedzie wyjazd do Muszyny na Basen Zapopradzie. W skład kompleksu wchodzą: basen rekreacyjny, basen dla dzieci, jacuzzi i zjeżdżalnie. Na basenie rekreacyjnym można także korzystać z parasola wodnego, kaskad wodnych, masaży ściennych, jest także grota sztucznej fali, gejzer denny i wyspa. Po kolacji ognisko z pieczeniem kiełbasek.

21 lipca, środa - Po śniadaniu trening pamięci w grupach. Po obiedzie wycieczka na Jaworzynę Krynicką – wjazd koleją gondolową, następnie zejście ścieżką przyrodniczo-edukacyjną, na której poznamy najciekawsze fragmenty krajobrazu i przyrody Jaworzyny. Ścieżka zachęca bogactwem fauny i flory, a także pięknymi rozległymi panoramami na góry Beskidu Niskiego. Po kolacji gry i zabawy integracyjne - Wieczór talentów.

22 lipca, czwartek - Po śniadaniu trening pamięci w grupach. Po obiedzie wyjazd do Muszyny na Basen Zapopradzie.  Po kolacji wyjazd do Krynicy – udział w spektaklu – grające fontanny.

Fontanna usytuowana jest w centrum krynickiego deptaku. W programie muzyczno-świetlny pokaz tańczącej wody. Można usłyszeć utwory m.in. Vanessy Mae, „Cztery pory roku” Vivaldiego, „Odę do radości” Bethovena czy „Orinoko flow” Enyi.

23 lipca, piątek - Po śniadaniu trening pamięci w grupach. Po obiedzie wyjazd do Krynicy, spacer po urokliwym miasteczku, możliwość kupienia pamiątek.

Krynica-Zdrój jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”. Położona jest w Beskidzie Sądeckim w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów. Po kolacji wieczór pożegnalny z niespodziankami.

24 lipca, sobota - Po śniadaniu wyjazd do Mikołowa ok. godz. 9.00. Dojazd na miejsce ok. godz. 13.00.

 

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.

INFORMACJE

Cena 1790 zł obejmuje:

  • Kurs technik pamięciowych – 7 zajęć po 60 minut treningu w salach wykładowych oraz wykorzystanie poznanych technik pamięciowych podczas popołudniowych zajęć, a także pakiet materiałów szkoleniowych, 8 noclegów w DW „Janosik” - wyżywienie 3 posiłki codziennie - 8 śniadań, obiadów i kolacji, całodobowy dostęp do napojów woda, herbata, kawa, pokoje 3 i 4 osobowe, opiekę wykwalifikowanej kadry – trenerów pamięci, wychowawców i kierownika, przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją, toaletą, TV, ubezpieczenie NNW, organizację ogniska, dyskotek
  • Hotel położony w bliskości lasów i pasm górskich, w pobliżu uzdrowisk Krynicy-Zdrój i Muszyny.

Atrakcje dodatkowo płatne: Park linowy 40 zł, spływ pontonowy 40 zł, 2 wyjazdy na Basen Zapopradzie 40 zł, wjazd na Jaworzynę 20 zł. 

Suma kosztów wycieczek 140 zł.

 

Program treningu pamięci na obozie: Zapamiętywanie wierszy, słówek z obcego języka, definicji, trudności ortograficznych, danych liczbowych, twarzy, imion i nazwisk ludzi. Trening pamięci wzrokowej, słuchowej i kinestetycznej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Trening koncentracji i podzielności uwagi. Ćwiczenia poprawiające pamięć przestrzenną. Trening szybkiego liczenia i liczenia symultanicznego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP