AKTYWNIE NAD MORZEM/kolonie w Niechorzu 24 czerwca do 3 lipca 2023

  • Termin: 24.06 do 3.07.2023 r.
  • Cena: 2490 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Hotel HARYZMA w Niechorzu położony jest 200 metrów od plaży i zaledwie 50 m od centrum miasta. Ośrodek jest ogrodzony i strzeżony, duża ilość zieleni stwarza niepowtarzalny klimat.

W PROGRAMIE m.in.:
- plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratowników
- kąpiel w Aqua-parku Sandra Spa w Pogorzelicy
- paintball, zajęcia i gry na poligonie w Chełmie Gryfickim
- wizyta w motylarni w Niechorzu
- spływ kajakowy
- dyskoteki, karaoke, wieczór talentów, ognisko z pieczeniem kiełbasek
- gry, zabawy i konkursy

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

24 czerwca, sobota - zbiórka o godz. 22:30. Wyjazd o godz. 23:00 z Mikołowa. Nocny przejazd.

25 czerwca, niedziela - dojazd do Niechorza ok. godz. 8:00, śniadanie, zakwaterowanie w pokojach. Spacer, poznanie okolicy. Po obiedzie wyjście na plażę. Po kolacji gry i zabawy integrujące grupę.

26 czerwca, poniedziałek - po śniadaniu wyjazd na spływ kajakowy, który odbędzie się pod opieką pilota, ratowników oraz instruktora kajakarstwa. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

27 czerwca, wtorek - po śniadaniu wyjście do Aquaparku Sandra Spa w Pogorzelicy – kąpiel i zabawa w Parku Wodnym. Po obiedzie wyjście do miasteczka, czas na zakup pamiątek i lodów. Po kolacji dyskoteka.

28 czerwca, środa - po śniadaniu wycieczka do Chełmu Gryfickiego udział w zajęciach na poligonie – Klucz do sukcesu.

W programie m.in.:  strzelnica paintballowa, segway, szkolenie jak udzielić pierwszej pomocy, tyrolka, labirynt, bieg zadaniowy na orientację, zadania dla saperów, czołg, desant – przeprawa na tratwach, ładowanie amunicji i wiele innych. Te zajęcia były hitem ubiegłorocznych kolonii. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

https://www.facebook.com/kajtur/videos/562338975135501

29 czerwca, czwartek - po śniadaniu plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie zajęcia sportowe. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

30 czerwca, piątek - po śniadaniu wyjazd do Chełmu Gryfickiego – udział w  paintballu. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji wieczór Talent Show.

1 lipca, sobota - po śniadaniu spacer do Latarni Morskiej i wizyta w Motylarni. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka.

2 lipca, niedziela - po śniadaniu wyjście do kościoła, dla chętnych możliwość uczestniczenia w mszy św. Spacer po miasteczku, czas na lody i zakup pamiątek. Po obiedzie plażowanie, konkurs pt. „Rzeźby z piasku”. Po kolacji podsumowanie wyjazdu, wieczór pożegnalny, rozdanie nagród i dyplomów.

3 lipca, poniedziałek - śniadanie ok. godz. 8:00, prowiant na drogę i po śniadaniu wyjazd do Mikołowa ok. godz. 9.00. Dojazd na miejsce, na parking CH Auchan w Mikołowie ok. godz. 18:00.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie. 

INFORMACJE

CENA 2490 zł obejmuje: 8 noclegów w hotelu Haryzma w Niechorzu - wyżywienie 3 posiłki codziennie - 9 śniadań, 8 obiadów i kolacji, prowiant na drogę powrotną, przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę wykwalifikowanej kadry – wychowawców, kierownika, instruktorów, ratowników.

DODATKOWO PŁATNE: bilet wstępu do motylarni, spływ kajakowy, wstęp do Aquaparku Sandra Spa w Pogorzelicy, zajęcia na poligonie oraz paintball. Aktualna suma kosztów wycieczek szacowana jest na 350 zł. Ostateczna suma kosztów dodatkowych zostanie podana najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP