AKTYWNIE NAD MORZEM/kolonie w Niechorzu 24 czerwca do 3 lipca 2023

  • Termin: 24.06 do 3.07.2023 r.
  • Cena: 2490 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Hotel HARYZMA w Niechorzu położony jest 200 metrów od plaży i zaledwie 50 m od centrum miasta. Ośrodek jest ogrodzony i strzeżony, duża ilość zieleni stwarza niepowtarzalny klimat.

W PROGRAMIE m.in.:
- plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratowników
- kąpiel w Aqua-parku Sandra Spa w Pogorzelicy
- paintball, zajęcia i gry na poligonie w Chełmie Gryfickim
- wizyta w motylarni w Niechorzu
- spływ kajakowy
- dyskoteki, karaoke, wieczór talentów, ognisko z pieczeniem kiełbasek
- gry, zabawy i konkursy

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

INFORMACJE

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP