ŁEBSKIE WAKACJE/kolonie w Łebie 22 do 31 lipca 2023

  • Termin: 22 do 31 lipca 2023
  • Cena: 2490 zl
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Słoneczko znajduje się blisko centrum Łeby, z dala od ruchliwej drogi, na ogrodzonym, monitorowanym, bardzo dobrze zagospodarowanym terenie o powierzchni 1 ha, w odległości około 350 m od piaszczystej plaży.

 W PROGRAMIE m.in.:

- plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratowników

- wycieczka do Sea Parku w Sarbsku (największego fokarium w Polsce)

- Muzeum Bursztynu i Kraina Smoków

- Park Rozrywki „Łeba Park”

- Neptunalia

- Park Linowy

- dyskoteki, karaoke, wieczór talentów, ognisko z pieczeniem kiełbasek

- gry, zabawy i konkursy

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

22 lipca, sobota - zbiórka o godz. 22:30. Wyjazd o godz. 23:00. z Mikołowa - parking CH Auchan przy ul. Gliwickiej 1. Nocny przejazd.

23 lipca, niedziela - dojazd do Łeby ok. godz. 9:00, śniadanie, zakwaterowanie w pokojach. Spacer, poznanie okolicy. Po obiedzie wyjście na plażę. Po kolacji gry i zabawy integrujące grupę.

24 lipca, poniedziałek - po śniadaniu wyjazd do Sea Parku w Sarbsku - to największe fokarium w Polsce, z 4 gatunkami zwierząt morskich, gdzie będziesz mógł na żywo zobaczyć występy fok bałtyckich i uchatek kalifornijskich. Zobaczysz również prehistoryczne oceanaria, repliki dawnych galeonów wojennych, makiety zwierząt morskich, będziesz mógł odwiedzić Muzeum Marynistyczne i wiele innych ciekawych miejsc. Nie zabraknie także dobrej zabawy. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji gry i zabawy integracyjne.

25 lipca, wtorek - po śniadaniu spływ kajakowy. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka.

26 lipca, środa - po śniadaniu wyjście do Parku Linowego. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji rozgrywki sportowe.

27 lipca, czwartek - po śniadaniu wyjście do Łeba Parku. Zabawa w jednym z najlepszych parków rozrywki na Pomorzu. Tutaj czekają na Ciebie między innymi – ogromne zjeżdżalnie wodne, świat bajek, zamek strachu, kino 7d, eurobangee, dmuchawce, mini zoo, pojazdy Flinstonów, strzelanie z łuku i wiatrówki, przejazd pojazdem Hobbita, Diabelski Młyn, labirynt magicznych luster i wiele innych. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

28 lipca, piątek - po śniadaniu plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po obiedzie wizyta w miasteczku – czas na zakup pamiątek. Po kolacji wieczór Talent Show.

29 lipca, sobota - po śniadaniu wizyta w Muzeum Bursztynu i Krainie Smoków. Odwiedzimy z przewodnikiem cztery tematyczne sale - Bursztynowy las, gdzie przeniesiemy się około 40 milionów lat wstecz, poznamy jak wyglądał wtedy las i jak powstawały bursztyny. Epoka lodowcowa – tutaj dowiemy się, jak przebiegał proces zlodowacenia i poznamy jego zasięg. Jednak największą atrakcją będą eksponaty włochatych mamutów, które zostały odwzorowane w skali 1:1. Sala inkluzji – tutaj zobaczymy owady, które zostały „uwięzione” w bursztynie. Bursztynowa komnata, a w niej ekskluzywne eksponaty wykonane z bursztynu. Wizyta w tym muzeum będzie połączeniem nauki ze świetną zabawą. Na koniec odwiedzimy Krainę Smoków, a także każdy z uczestników poszuka bursztynu na sztucznej plaży. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka.

30 lipca, niedziela - po śniadaniu wyjście do kościoła, dla chętnych możliwość uczestniczenia w mszy św. Spacer po miasteczku, czas na lody i zakup pamiątek. Po obiedzie plażowanie, Neptunalia. Po kolacji gry i zabawy, wieczór pożegnalny – podsumowanie obozu, rozdanie nagród i dyplomów.

31 lipca, poniedziałek - śniadanie ok. godz. 8:00, prowiant na drogę i po śniadaniu wyjazd ok. godz. 9:00. Dojazd do Mikołowa, na parking CH Auchan ok. godz. 17:00.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie. 

INFORMACJE

CENA: 2490 zł obejmuje: 8 noclegów w Ośrodku Słoneczko - wyżywienie 3 posiłki codziennie - 9 śniadań, 8 obiadów i kolacji, prowiant na drogę powrotną, przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę wykwalifikowanej kadry – wychowawców, kierownika, instruktorów, ratowników.

DODATKOWO PŁATNE: wycieczka do Sea Parku w Sarbsku, spływ kajakowy, park linowy, bilet wstępu do Parku Rozrywki Łeba Park, bilet wstępu do Muzeum Bursztynu i Krainy Smoków. Aktualna suma kosztów wycieczek szacowana jest na 350 zł. Ostateczna suma kosztów dodatkowych zostanie podana najpóźniej na miesiąc przed wyjazdem.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP