Kolonie w Krasnobrodzie - MAGICZNA KRAINA!

  • Termin: 2 do 9 sierpnia 2020 r.
  • Cena: 1590 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

Roztocze to przepiękna kraina geograficzna, wyjątkowy klimat i atmosfera. Czyste powietrze, gęste lasy, cisza i kontakt z naturą.

Pobyt w hotelu U Buzunów z basenem, halą gimnastyczną, miejscem na ognisko, smaczną domowa kuchnią.

W programie m.in:

plażowanie i kąpiele w zalewie Krasnobrodzkim, spływ kajakowy po rzece Wieprz, wycieczka do Zamościa, wizyta w ZOO, park linowy, jazda na gokartach, gry terenowe, ognisko, dyskoteki i karaoke.

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

2 sierpnia, niedziela - Wyjazd o godz. 8.00 z Mikołowa. Zbiórka na stacji BP, obok McDonald's. Dojazd do Krasnobrodu ok. godz.13.30. obiad o 14.00, zakwaterowanie w pokojach, spacer po okolicy. Po kolacji gry i zabawy integracyjne w plenerze.

3 sierpnia, poniedziałek - Po śniadaniu wyjście nad zalew na strzeżoną plażę. Po obiedzie wycieczka realizowana częściowo autokarem częściowo pieszo – Spacer z przewodnikiem połączony z podziwianiem malowniczych przełomów na rzece Tanwii. Dolina rzeki Tanew należy do jednych z najpiękniejszych klejnotów przyrodniczych całego Roztocza. Strome zbocza sięgające do 20 metrów wysokości porośnięte jest bujnym lasem łęgowym. Urzekają magicznie piękne krajobrazy i nieskażona przyroda. Nad Tanwią spotkać można szmaragdowego zimorodka, pliszkę górską, bociana czarnego, zaś przylegające do rezerwatu łąki i torfowiska są jednym z najważniejszych w Polsce przystanków żurawi na trasie ich przelotów. Po powrocie do hotelu kolacja w formie ogniska z pieczeniem kiełbasek.

4 sierpnia, wtorek - Po śniadaniu wyjście nad zalew na strzeżoną plażę. Po obiedzie spływ kajakowy po rzece Wieprz. Sprzęt sportowy, z którego będziemy korzystać będzie zdezynfekowany. Wieprz to rzeka najbardziej przyjazna dla kajakarzy. Bierze swój początek na Roztoczu, a uchodzi do Wisły w okolicach Dęblina. Przepływa przez Roztoczański Park Narodowy, liczne parki krajobrazowe, obszary chronionego krajobrazu i Natura 2000. Wyprawy kajakiem po rzece Wieprz to znakomity pomysł na aktywny wypoczynek i poznawanie uroków przyrodniczych i kulturowych regionu. Powrót do hotelu na kolację. Po kolacji dyskoteka na wolnym powietrzu.

5 sierpnia, środa - Po śniadaniu wycieczka autokarowa do Zwierzyńca. Spacer z przewodnikiem po miasteczku. Zwiedzanie plenerowej części Roztoczańskiego Parku Narodowego - wejście ścieżką dydaktyczną na Bukową Górę. Ścieżka prowadzi na południe ukazując "Głaz papieski", Pomnik Poległych Leśników, zaś na jej końcu będziemy podziwiać panoramę Roztocza z punktu widokowego. Spacer nad Stawy Echo i do zagrody koników tarpanów, które stały się symbolem parku narodowego. Po obiedzie plażowanie i kąpiel nad zalewem lub na basenie przy hotelu. Po kolacji, ulubiony przez naszych kolonistów -  Wieczór talentów (na wolnym powietrzu).

6 sierpnia, czwartek - Po śniadaniu wyjście nad zalew na strzeżoną plażę. Po obiedzie wycieczka do Zamościa. Krótki spacer po malowniczym mieście z przewodnikiem, a później wizyta w Zamojskim ZOO. Ogród zoologiczny w Zamościu każdego roku odwiedza około 200 tys. osób. Turyści przyjeżdżają tu z całej Polski, a ogród jest  największą atrakcją po prawej stronie Wisły. Powrót do hotelu na kolację. Wieczorem gry i zabawy w plenerze.

7 sierpnia, piątek - Po śniadaniu wyjście nad zalew na strzeżoną plażę, a tutaj moc atrakcji – jazda na gokartach i zabawa w parku linowym - sprzęt przed użyciem będzie poddany dezynfekcji. Po obiedzie plażowanie i kąpiel na basenie przy hotelu. Po kolacji dyskoteka i karaoke na wolnym powietrzu.

8 sierpnia, sobota - Po śniadaniu wyjście nad zalew na strzeżoną plażę. Po obiedzie gra terenowa. Wyjście na mszę wieczorną na godz. 18.00. Po kolacji wieczór pożegnalny połączony z dyskoteką (na wolnym powietrzu).

 

9 sierpnia, niedziela - Śniadanie o godz. 8.00, wykwaterowanie i ok. 9.00 wyjazd. Dojazd do Mikołowa ok. godz. 14.00.

 

Kolejność poszczególnych punktów programu kolonii może ulec zmianie.

INFORMACJE

Cena obejmuje:

7  noclegów w Hotelu U Buzunów, 7 śniadań, obiadów i kolacji, nieograniczona możliwość korzystania z basenu przy hotelu, opiekę wykwalifikowanej kadry – wychowawców i kierownika, przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją, toaletą, TV, ubezpieczenie NNW.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP