Kolonie w Dźwirzynie - PIRACKA PRZYGODA!

  • Termin: 5 do 14 lipca 2020 r.
  • Cena: 1690 zł
  • Ilość miejsc: Ograniczona

OPIS WYJAZDU

W programie m.in:

plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką wychowawców i ratownika, wycieczka do Kołobrzegu, rejs statkiem.

PLIKI DO POBRANIA

PROGRAM

5 lipca, niedziela - wyjazd o godz. 23.00 z Mikołowa. Zbiórka na stacji paliw BP, przy ul. Cieszyńskiej 17 - obok McDonald's.

Nocny przejazd.

6 lipca, poniedziałek - Dojazd do Dźwirzyna ok. godz. 8.00, śniadanie o godz. 8.30, zakwaterowanie w pokojach. Przeszkolenie dzieci na temat zasad bezpiecznego pobytu w ośrodku, na jadalni, a także podczas wycieczek. Spacer, poznanie okolicy. Po obiedzie wyjście na plażę. Po kolacji gry i zabawy integrujące grupę - zabawy na wolnym powietrzu.

7 lipca, wtorek - Po śniadaniu wycieczka autokarowa do Trzęsacza – zwiedzanie Multimedialnego Muzeum na Klifie. Muzeum jest w pełni bezpieczne, wszystkie urządzenia są bezdotykowe, drogi zwiedzających się nie krzyżują, zwiedzanie odbywa się w małych grupach. Muzeum otrzymało pisemną rekomendację Sanepidu na przyjmowanie turystów. Spacer na klif z przewodnikiem, opowieść o legendach związanych z Trzęsaczem i ciekawostkach regionu. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i wychowawców. Po kolacji dyskoteka (na wolnym powietrzu).

8 lipca, środa - Po śniadaniu gra terenowa cz. I. Po obiedzie plażowanie. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

9 lipca, czwartek - Po śniadaniu przejazd kolejką turystyczną „Bałtyk Ekspres” do Kołobrzegu. Kolejka będzie wynajęta tylko dla naszych dzieci, wszystkie powierzchnie przed wejściem naszej grupy będą zdezynfekowane. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Wizyta w porcie, rejs statkiem - wszystkie powierzchnie przed wejściem naszej grupy na statek będą zdezynfekowane. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i kadry. Po kolacji gry i zabawy na świeżym powietrzu na terenie ośrodka.

10 lipca, piątek - Po śniadaniu zabawa w Parku Linowym Koala. Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie plażowanie, gry i zabawy. Po kolacji Wieczór talentów - zabawa na wolnym powietrzu na terenie ośrodka.

11 lipca, sobota - Po śniadaniu gra terenowa cz. II. Po obiedzie konkurs na plaży Rzeźby z piasku.  Po kolacji dyskoteka i karaoke na wolnym powietrzu.

12 lipca, niedziela - Po śniadaniu wyjście na mszę świętą, spacer po miasteczku i przejście do hotelu na obiad. Po obiedzie wyjście nad morze i kąpiel w morzu pod opieką ratownika i kadry.  Po kolacji gry i zabawy integracyjne (na wolnym powietrzu).

13 lipca, poniedziałek - Po śniadaniu wycieczka do Chełmu Gryfickiego – udział w zajęciach – Militarna przygoda. Program przygotowany i prowadzony przez specjalistów wyróżnionych wieloma nagrodami. Prowadzący przed wejściem stosują procedury sanitarne tzn. pomiar temperatury ciała, dezynfekcja rąk, sprzęt z którego będziemy korzystać przed wejściem naszej grupy będzie zdezynfekowany. Program obejmuje: Wojskowe szkolenie i średniowieczne rytuały w pigułce. Musztra bojowa, malowanie kamuflażu na twarzy, przebieranie się w mundury oraz:
– manewry wojskowe – sprawnościowy wojskowy tor przeszkód OSF – Małpi gaj
– strzelanie sytuacyjne z karabinków paintbllowych lub ASG
– techniki linowe – ścianka wspinaczkowa, techniki alpinistyczne
– żyroskop – test na symulatorze lotów kosmicznych oraz dla pilotów i skoczków wojskowych
– poszukiwanie skarbów, min przy pomocy elektronicznych wykrywaczy metalu
– pobyt we wczesnośredniowiecznej osadzie PIASTÓW – „historia na żywo” (zawody i pojedynki obozowiczów z wykorzystaniem specjalnie dla nich przygotowanej broni, nauka walki indywidualnej oraz w szykach bojowych, bieg w średniowiecznych nartach, dyby, klatka, rzut toporem i oszczepem , walka na kopie , przebierania się w zbroje i pancerze, omówienie historii oraz zasad postępowania Słowian i Wikingów), szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.

Powrót do hotelu na obiad. Po obiedzie spacer na plażę i do miasteczka. Po kolacji Wieczór pożegnalny z niespodziankami - zabawa na wolnym powietrzu.

14 lipca, wtorek - Śniadanie o godz. 7.00, prowiant na drogę i po śniadaniu wyjazd do Mikołowa ok. godz. 8.00. Dojazd do Mikołowa na stację BP, przy ul. Cieszyńskiej 17 ok. godz. 19.00

 

Kolejność poszczególnych punktów programu kolonii może ulec zmianie.

INFORMACJE

Cena obejmuje:

  • 8 noclegów w DW Ania -  9 śniadań, 8 dwudaniowych obiadów z podwieczorkiem, 8 kolacji oraz prowiant na drogę powrotną,
  • opiekę wykwalifikowanej kadry – wychowawców, kierownika, ratownika morskiego,
  • przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją, toaletą, TV, ubezpieczenie NNW,
  • organizację ogniska i dyskotek.
  • Ośrodek położony jest niespełna  200 m od piaszczystych plaż Bałtyku. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do siatkówki, piłki nożnej, kometki, plac zabaw oraz plenerowe szachy.

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD

Po wysłaniu formularza prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia zgłoszenia na wyjazd: +48 504 105 242, +48 517 262 538

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przetworzenia zgłoszenia, uzyskania odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy z siedzibą w Łaziskach Górnych, przy ul. Granicznej 36. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zgłoszenia. Dane te, nie będą udostępniane innym podmiotom. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania formularza. Dane kontaktowe administratora danych: Szkoła Treningu Pamięci Szatkowscy, 43-173 Łaziska Górne, ul. Graniczna 36, info@szatkowscy.pl.

TOP